Poštovani korisnici sajta PeletQA, u cilju stvaranja objektivne slike o ceni i kvalitetu peleta u Srbiji, odlučili smo se da uvedemo sistem ocenjivanja peleta po različitim kriterijumima.
Kao što i sami znate, utisci korisnika o Homolje peletu su najbitnija stavka pri vašoj odluci da li ćete kupiti baš ovaj pelet. Iskoristite priliku da ocenite kvalitet Homolje Peleta i pomognete ostalim članovima da izaberu pelet za grejanje.
Da bi jasnije prikazali kvalitet peleta, odlučili smo da izračunamo srednju ocenu u poslednje dve godine. Starije ocene i dalje možete pročitati na ovoj stranici ali one ne ulaze u prosek.
Ocena Korisnika
Ukupno ocena: 6
5.0
Detaljnije
1. Šljaka
2.3
2. Prašina
3.3
3. Boja
5.7
4. Miris
4.0
5. Kalorijska Vrednost
5.7
6. Zapaljivost
7.3
7. Kvalitet ambalaže
4.7
8. Opšti utisak
5.3
9. Kvalitet Usluge
5.0
10. Prevoz
6.7
Soma / 10-11-2025, 08:37
+0-0
7.0
"Najbolji pelet koji sam koristio,a probao sam skoro sve koji su na nasem trzistu."
2019
2020
2021
2022
2023
2024
+Malo šljake,malo pepela...praznjenje pepeljare jednom u 7 dana.
-Sve mi se svidelo.
Мики / 09-08-2025, 12:38
+0-0
8.8
"Добар."
2024
+Запаљивост и калоричност, без шљаке.
-Доста пепела али за А2 прихватљиво.
Vlada / 01-04-2025, 11:35
+1-0
8.0
"Odličan"
2024
+Uglavnom sve nema uopšte šljake
-Neki dzakovi dobri oni bez rupica oni sa rupicama loši
Dragan Delić / 24-01-2025, 10:31
+0-0
0.0
"Neko namerno u džakove peleta ubacuje eksere ili komade čamovog drveta, da bi ga koristio moraš da ga trebiš kao pirinač"
2024
+ne sviđa mi se
-Napravljena mi je šteta od minimum dvesta evra za novi motor i servisiranje jer se ekser zaglavio u spirali, neko namerno samotira na punjenju džakova, ili ubaci ekser od palete ili komad čamovine što blokira motor koji izgori a teško se nalaze novi rezervni delovi za kotao
Danijel Golubovic / 29-12-2024, 12:54
+2-1
3.2
"Uzas! Bacene pare!"
2023
2024
+Prevoz , to je i presudilo da kupim ovaj otpad od peleta!
-Pelet Homolje Zagubica koristim po prvi put a tako i poslednji, pelet je jako loseg kvaliteta , chadj , smrad, i konstantno blokira kotao, nikad vise , izbegavati u sirokom luku!!!!!
andrejic dejan / 02-12-2024, 03:57
+0-0
3.0
"Pelet kao pelet i nije bio los ali sada sam uzeo paletu i nikad vise. Pun sljake. Svaka 4 sata racno praznim pikslu jer ne moze drugacije."